Algomica > Vývoj a testování softwaru > Vývoj aplikací na míru

VÝVOJ APLIKACÍ NA MÍRU

Nabízíme vývoj aplikací a softwaru podle požadavků či specifikací zákazníka. Při vývoji se maximálně snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a naplnit jeho očekávání a potřeby. Jsme schopní se přizpůsobit jakékoliv úrovni technických znalostí na straně zákazníka.

Máte pouze hrubou představu o systému či aplikaci, kterou chcete vyvinout? Nevadí, jsme připraveni Vám pomoci Vaše představy konkretizovat a nalézt jak Vaše potřeby a očekávání vyřešit. Navrhneme pro Vás optimální rozsah a architekturu systému, která bude v souladu s Vaší IT infrastrukturou. Následně pro Vás celý systém i vyvineme.

Při vlastním vývoji preferujeme v úzký kontakt se zákazníkem. Vyvíjíme v krátkých cyklech a každou novou verzi konzultujeme se zákazníkem. Máte tak možnost ovlivňovat směr dalšího vývoje. Přináší Vám to jistotu, že skutečně získáte software, který pro Vás bude přínosem a který splňuje Vaše potřeby. Na druhé straně tento způsob vývoje softwaru z Vaší strany vyžaduje aktivní přístup a částečně i spolupráci při vývoji.

Úspěšným vývojem a instalací softwaru naše spolupráce ovšem samozřejmě nekončí. Pro dodaný software zajistíme servis, školení, další úpravy a rozšíření softwaru podle Vaších aktuálních požadavků na jeho fungování.