Algomica > Společnost

Algomica

SPOLEČNOST ALGOMICA

Společnost Algomica se zaměřuje na vývoj a testování softwaru. Snažíme se dělat to, čemu rozumíme nejvíce, to jest vytváření kvalitního, spolehlivého a stabilního softwaru a softwarových řešení. Nabízíme své schopnosti, technické znalosti a rozsáhlé zkušenosti jako služby našim zákazníkům.

V oblasti vývoje softwaru nabízíme zejména vývoj aplikací na míru zákazníkovi. Máme zkušenosti s vývojem menších a středně velkých informačních systémů. Naší předností je individuální přístup k potřebám zákazníka. Jsme schopni dodat menší funkční celky stejně jako kompletní systémová řešení na klíč.

Nabízíme též outsourcing vývoje softwaru. V naší firmě pracuje tým schopných vývojářů se hlubokými znalostmi moderních postupů vývoje softwaru a se zkušenostmi z mezinárodních projektů. Jsme flexibilní a velmi rychle se přizpůsobíme vývojovým postupům a prostředí zákazníka.

Máme též rozsáhlé zkušenosti s testováním softwaru a zajišťováním jeho kvality. V této oblasti můžeme nabídnout zejména realizaci automatizovaného testování softwaru a poradenství při utváření procesů směřujících ke zlepšení kvality.