Algomica > Vývoj a testování softwaru

SLUŽBY V OBLASTI VÝVOJE SOFTWARU

Ve společnosti Algomica sledujeme nejnovější technologické trendy v oblasti vývoje softwaru a tyto znalosti nabízíme ve formě služeb našim zákazníkům. Vy se můžete soustředit na hlavní oblast svého podnikání a obtíže ohledně softwarových a IT problémů přenechat profesionálům. Urychlíte tak vývoj svých vlastních produktů. Nebudete se muset starat o patřičnou technologickou úroveň a kvalitu, protože ty jsou z naší strany samozřejmostí. Navíc si usnadníte plánování a řízení, protože můžete počítat s náklady na předem dané úrovni a pevnými termíny dodávek.

V naší firmě pracují odborníci s hlubokými znalostmi programování a vývoje software. Mají zkušenosti s vývojem informačních systémů pro různé oblasti. Jsou zvláště silní pokud spolehlivost výsledného softwaru je kritickým parametrem, například v případě lékařské nebo řídící techniky.

Uspěli jsme v projektech využívajících širokou paletu architektur od jednoúčelových zařízení přes klient-server po komponenty velkých informačních systémů obsluhujících tisíce uživatelů.

Zajímavé pro Vás mohou být naše zkušenosti s testováním softwaru a to především v oblasti jak takové testování efektivně zautomatizovat a vyvarovat se typických chyb při automatizaci testování.