Algomica > Vývoj a testování softwaru > Konzultace

KONZULTAČNÍ ČINNOST

Chystáte se vyvíjet nový systém či aplikaci nebo už vyvíjíte? Nemáte s něčím podobným zkušenosti nebo nedůvěřujete firmě, kterou jste si pro vývoj najali? Nabízíme Vám svoje zkušenosti, konzultujte s námi Vaše problémy, poradíme Vám.

Migrace softwaru

Máte historický systém, s jehož údržbou si nikdo neví rady? Chcete do takového systému začlenit novou funkcionalitu? My si s tím poradíme! Máme zkušenosti se změnami v systémech, které jsou na konci svého životního cyklu, a které je třeba převést do nového prostředí, případně které je potřeba rozšířit o nové funkcionality.

Prototypování

Vyvíjíte nový systém nebo zařízení? Potřebujete ověřit, případně vybrat nejvhodnější chování, způsob ovládání? Vyvineme pro Vás prototyp, který Vám umožní otestovat a ověřit klíčové funkce systému, použitelnost či kvalitu návrhu. Prototypování je levný způsob jak včas odhalit slabé stránky návrhu systému a předejít tak zbytečným investicím do nevhodných řešení.

Konzultace při výběru softwaru

Uvažujete o nasazení nového softwaru, který by zefektivnil Vaši práci. Na základě Vašich potřeb a kritérií pro Vás uděláme analýzu trhu a doporučíme nejvhodnější řešení. Ať už to bude výběr některého z existujících řešení nebo vývoj vlastního softwaru.

Aplikovaný výzkum

V naší firmě nepracují jen softwaroví inženýři, ale i lidé se zkušenostmi z aplikovaného výzkumu z oblastí IT, kybernetiky a umělé inteligence. Mohou Vám pomoci s využitím pokročilých technologií a s hledáním zcela nových řešení v těchto, nebo v příbuzných oblastech.