Algomica > Společnost > Naši lidé

Algomica

NAŠI LIDÉ

Ve společnosti Algomica pracuje tým odborníků, kteří mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti z různých oborů IT.

Milan, SW inženýr senior

foto

V oblasti informačních technologií a vývoje softwaru pracuje od roku 2001. Má zkušenosti se všemi fázemi vývoje softwaru od studií proveditelnosti, specifikací a návrhu, přes implementaci, testování a nasazení výsledného systému. Pracoval na projektech využívajících jak klasické tak i agilní postupy vývoje softwaru. Milan má zkušenosti s vedením softwarových projektů a vývojových týmů. Je expertem na Javu (je držitelem certifikací SCBCD, SCWCD, SCDJWS).

V průběhu své kariéry pracoval ve výzkumu a vývoji v oblasti embeded zařízení. Je autorem amerického patentu číslo 20060020416.

Milan se úspěšně podílel na projektech v různých dalších oblastech, jako jsou informační systémy pro pojišťovnictví, bankovnictví, lékařské přístroje či diagnostické systémy. Dále viz jeho profil na LinkedIn.

Michal, Linuxový a síťový specialista

foto

Od roku 1998 aktivně pracuje v oblasti navrhování, instalace a správy intranetových a internetových řešení na bázi linuxových serverů. Má podrobné znalosti v oblasti síťových protokolů TCP/IP, je odborníkem na síťovou kvalitu služeb (QoS). Jeho zkušenosti souvisí především s operačním systémem Linux a provozem počítačových sítí malého i velkého rozsahu.

Věnuje se programování v jazycích C/C++, PHP a skriptování v interpretu Bash. Provádí analýzy a navrhování algoritmů, databázových struktur a má znalosti v oblasti systémového inženýrství a projektového řízení. Více viz profil na LinkedIn.

Hana, konzultant, účetní postupy a provozní agenda

foto

V provozních odděleních různých firem působí od roku 1998. V současné době vykonává funkci hlavní účetní v několika firmách. Má zkušenosti s vývojem vnitropodnikových informačních systémů a klientského věrnostního systému pro významný bankovní ústav. Hana je při vývoji cenným zdrojem informací a zárukou toho, že vyvíjený systém bude fungovat v souladu s aktuálními předpisy a nařízeními.

 

 

Gabriela, SW testerka

foto

V oblasti informačních technologií a vývoje softwaru pracuje od roku 2015. Má zkušenosti s testováním bankovních systémů, karetních a platebních systémů. Více viz profil na LinkedIn.